Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0,00 lei
1 în stoc
Articolul nr. 90807929
Adaugă eleganță și rafinament dormitorului tău cu acest dulap modern cu design minimalist, ce îmbină perfect funcționalitatea cu stilul contemporan. Finisajul alb mat și mânerele lungi de culoare negru mat creează un contrast sofisticat, ideal pentru un decor modern sau scandinav.
Organizatorul cu sertare nu este inclus!
| Categorie | Dulap |
|---|---|
| Material | Material lemnos |
| Culoare | champagne |
| Culoare manere | negru mat |
| Latime | 360 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Numar de usi | 8 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet