Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături










8.614,89 lei Prețul inițial a fost: 8.614,89 lei.5.221,88 leiPrețul curent este: 5.221,88 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 16226904
Acest dressing elegant, cu un design minimalist și uși glisante, adaugă o notă de rafinament și funcționalitate dormitorului tău. Finisajul alb lucios și ușa centrală cu oglindă creează o atmosferă luminoasă și spațioasă, perfectă pentru camere moderne și aerisite. Oglinda centrală nu doar reflectă lumina, dar oferă și o modalitate practică de a verifica ținuta, fiind un element atât estetic, cât și funcțional. Interiorul compartimentat eficient oferă rafturi generoase și spații pentru umerașe, asigurând organizarea perfectă a garderobei. Acest dressing este ideal pentru cei care apreciază simplitatea sofisticată, oferind un echilibru între stil și utilitate într-un design contemporan.
| Greutate | 189 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 16226904 |
| Categorie | Dressing |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Alb |
| Latime | 315 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Numar compartimente | 4 |
| Numar de rafturi | 10 |
| Numar de usi | 3 |
| Adancime rafturi | 48 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină pentru haine | 40 kg |
| Lungimea șină mica pentru haine | 42,6 cm |
| Lungimea șină mare pentru haine | 87,3 cm |
| Numărul de șine pentru haine | 4 |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet