Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Cod produs : 78616414
| Categorie | Dulap cu usi batante |
|---|---|
| Material | Pal |
| Culoare | Alb alpin |
| Lungime | 301 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 223 cm |
| Numar de usi | 6 |
| Numar compartimente | 9 |
| Numar sine haine | 3 |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit in toata tara prin flota proprie |
| Garanție | 12 luni |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet