Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Articolul nr. 64897522
| Categorie | Dulap |
|---|---|
| Material | Material lemnos, PAL |
| Culoare | Negru lucios |
| Latime | 301 cm |
| Adâncime | 63 cm |
| Înălțime | 223 cm |
| Adancime rafturi | 50 cm |
| Largimea rafturilor | 98 cm |
| Grosime rafturi | 2,2 cm |
| Numar de usi | 2 uși de sticlă, 4 uși simple |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet