Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Articolul nr. 77169558
| Greutate | 189 kg |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Culoare | alb alpin, Gri antracit |
| Material | PAL |
| Adâncime | 63 cm |
| Latime | 301 cm |
| Înălțime | 223 cm |
| Numar compartimente | 15 |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină de haine | 40 kg |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Origine | Germania |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet