Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




0,00 lei
1 în stoc
Articolul nr. 517627
Dimensiuni: 275 cm x 231 cm x 58 cm
Cu 3 sertare foarte late
Mult spațiu de depozitare datorită atașamentului integrat
Inclusiv rama
Sertar superior cu compartimentare interioară cu compartimente mici
Optional cu serviciu de montaj
Acest dulap modern impresionează prin structura sa înaltă și designul modern. Are elemente frontale netede și mânere simple. Aceasta înseamnă că se potrivește vizual în aproape orice concept de cameră. Spațiul uriaș de depozitare este un avantaj: fie că este vorba de sertarele foarte largi, numeroasele rafturi sau atașamentul integrat – aici pot fi depozitate numeroase articole de îmbrăcăminte. Sertarul superior are o diviziune interioară suplimentară cu compartimente mici, care oferă o vedere de ansamblu și mai bună la depozitare.
| Greutate | 170 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 275 × 58 × 231 cm |
| Codul produsului | 517627 |
| Colecție | Genova |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Adâncime | 58 cm |
| Înălțime | 231 cm |
| Garanție | 12 luni |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Picioare | Prezintă piciorușe micuțe |
| Origine | Germania |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Stil | Clasic |
| Tip mobilier | Dulap |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet