Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Nr. articol : 29845903
| Tip produs | Dulap cu oglinda |
|---|---|
| Culoare | Gri antracit / Stejar natural |
| Latime | 270 cm |
| Inaltime | 210 cm |
| Adancime | 58 cm |
| Numar usi | 10 |
| Numar sertare | 4 |
| Numar compartimente | 13 |
| Origine | Germania |
| Garantie | 12 Luni |
| Transport | Gratuit oriunde in tara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet