Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Nr. articol : 54885444
| Categorie | Dulap |
|---|---|
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | grafit |
| Latime | 251 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 223 cm |
| Numar compartimente | 14 |
| Numar de usi | 5 |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet