Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Nr. articol : 543191
| Tip produs | Dulap de colt cu oglinda |
|---|---|
| Culoare | Alb alpin |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 236 cm |
| Adancime | 56 cm |
| Numar usi | 2 |
| Numar compartimente | 12 |
| Garantie | 12 Luni |
| Origine | 12 Luni |
| Transport | Gratuit in toata tara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet