Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0,00 lei
1 în stoc
Articolul nr. 98368961
Creează un dormitor modern, aerisit și perfect organizat cu acest dulap elegant de 405 cm, ideal pentru familii sau pentru cei care iubesc ordinea și spațiile bine structurate. Realizat din material lemnos de înaltă calitate, dulapul impresionează prin finisajul său rafinat în nuanță de alb alpin și mânerele negre mate, care oferă un contrast modern și sofisticat.
| Categorie | Dulap |
|---|---|
| Material | Material lemnos |
| Culoare | alb alpin |
| Latime | 405 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Numar de usi | 9 |
| Numar manere | 5 |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet