Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Nr. articol : 32675327
| Tip produs | Dulap |
|---|---|
| Culoare | champagne |
| Material | PAL |
| Latime | 400 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 223 cm |
| Numar de usi | 8 |
| Numar compartimente | 17 |
| Garanție | 12 luni |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet