Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0,00 lei
1 în stoc
Articolul nr. 89487162
| Categorie | Dulap |
|---|---|
| Material | PAL premium de înaltă densitate |
| Culoare | grafit |
| Latime | 350 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 223 cm |
| Număr de șine de haine | 4 |
| Numar de usi | 7 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet