Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături









12.125,20 lei Prețul inițial a fost: 12.125,20 lei.5.497,20 leiPrețul curent este: 5.497,20 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 92220929
Acest dulap elegant și sofisticat emană un rafinament modern, transformând orice dormitor într-un spațiu de lux. Finisat într-un negru lucios impecabil, creează un contrast spectaculos cu interioarele luminoase, adăugând o notă de mister și eleganță. Designul minimalist este accentuat de mânerele metalice verticale, care îi conferă un aspect futurist și sofisticat. Interiorul său generos și bine compartimentat asigură o organizare eficientă a garderobei, oferind spațiu amplu pentru haine, accesorii și încălțăminte.
| Codul produsului | 92220929 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Gri antracit |
| Latime | 250 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 223 cm |
| Numar compartimente | 3 |
| Numar de rafturi | 9 |
| Numar de sertare | 3 |
| Numar de usi | 5 |
| Adancime rafturi | 50 cm |
| Grosime rafturi | 2,2 cm |
| Largimea rafturilor | 98 cm |
| Numărul de șine pentru haine | 3 |
| Lungimea șinei pentru haine | 97,3 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei pentru haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 20 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet