Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Articolul nr. 35686401
| Greutate | 159 kg |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | PAL |
| Culoare | champagne |
| Latime | 226 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Numar compartimente | 9 |
| Numar de usi | 5 |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Numărul de șine pentru haine | 3 |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină pentru haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet