Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Nr. articol : 67527901
| Tip produs | Dulap cu oglinda |
|---|---|
| Culoare | Gri Sahara |
| Material | PAL |
| Latime | 225 cm |
| Inaltime | 207 cm |
| Adancime | 58 cm |
| Numar usi | 6 |
| Numar sertare | 5 |
| Numar compartimente | 14 |
| Garantie | 12 Luni |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit in toata tara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet