Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







6.603,61 lei Prețul inițial a fost: 6.603,61 lei.2.376,92 leiPrețul curent este: 2.376,92 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 30300933
Acest dulap modern, cu un design elegant alb lucios, este perfect pentru un decor contemporan. Cu cinci uși înalte și linii curate, oferă un spațiu generos de depozitare, ideal pentru organizarea eficientă a hainelor și accesoriilor tale. Datorită finisajului său minimalist, dulapul adaugă un aer sofisticat oricărei camere, reflectând lumina și creând o atmosferă luminoasă și aerisită. Mânerele integrate conferă o notă de rafinament discret, iar interiorul spațios este conceput pentru a răspunde tuturor nevoilor de organizare.
| Greutate | 167 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 30300933 |
| Categorie | Dulap |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb lucios |
| Latime | 226 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Numar de rafturi | 8 |
| Numar compartimente | 3 |
| Numar de usi | 5 |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină pentru haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Lungimea șină de haine | 87,3 cm |
| Lungime șine mici pentru haine | 42,6 cm |
| Numărul de șine pentru haine | 3 |
| Gama | Rauch |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet