Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături










5.172,40 lei Prețul inițial a fost: 5.172,40 lei.2.335,11 leiPrețul curent este: 2.335,11 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 63236757
Alege un design elegant și funcțional cu acest dulap spațios în nuanță alb alpin, ideal pentru dormitoare moderne sau contemporane. Cu linii curate, finisaj mat și o compartimentare inteligentă, acest dulap oferă soluția perfectă pentru depozitarea organizată a hainelor și accesoriilor.
| Codul produsului | 14419669 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Material lemnos |
| Culoare | alb alpin |
| Latime | 181 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Lungimea șinelor de haine | 87,3 cm |
| Numar de rafturi | 6 |
| Număr de șine de haine | 2 |
| Numar de usi | 4 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet