Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Articolul nr. 78206958
| Greutate | 160 kg |
|---|---|
| Culoare | Alb, Gri antracit, Gri metalic |
| Categorie | Dressing |
| Material | PAL |
| Înălțime | 210 cm |
| Latime | 203 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Numar compartimente | 3 |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Transport | Gratuit în toată țara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet