Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



1.540,00 lei Prețul inițial a fost: 1.540,00 lei.1.081,50 leiPrețul curent este: 1.081,50 lei.
Cod produs : 68665849
| Categorie | Comoda |
|---|---|
| Culoare | Gri metalic / Stejar artizanal |
| Material | Pal |
| Lungime | 93 cm |
| Adancime | 42 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Numar usi | 2 |
| Numar sertare | 2 |
| Numar compartimente | 4 |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit in toata tara prin flota proprie |
| Garanție | 12 luni |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet