Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Nr. articol : 13854432
| Tip produs | Comoda cu sertare |
|---|---|
| Material | PAL |
| Culoare | bej inchis |
| Latime | 225 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Inaltime | 78 cm |
| Numar usi | 4 |
| Numar sertare | 4 |
| Numar compartimente | 12 |
| Garanție | 12 luni |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet