Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




2.100,00 lei Prețul inițial a fost: 2.100,00 lei.1.328,70 leiPrețul curent este: 1.328,70 lei.
| Categorie | Comoda |
|---|---|
| Material | PAL |
| Culoare | alb alpin, Stejar artizanal |
| Latime | 80 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Înălțime | 100 cm |
| Numar de sertare | 5 |
| Numar compartimente | 5 |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet