Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături


1.400,00 lei Prețul inițial a fost: 1.400,00 lei.916,70 leiPrețul curent este: 916,70 lei.
| Categorie | Comoda |
|---|---|
| Material | PAL |
| Culoare | Gri, Stejar |
| Latime | 47 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Înălțime | 119 cm |
| Numar de sertare | 6 |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet