Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



1.200,00 lei Prețul inițial a fost: 1.200,00 lei.607,70 leiPrețul curent este: 607,70 lei.
Această comodă este o completare elegantă și practică pentru locuința ta. Impresionează prin designul rafinat și spațiul suplimentar de depozitare, iar sertarele oferă soluții eficiente pentru organizarea obiectelor personale.
Realizată din material lemnos robust, comoda este fabricată din PAL de înaltă calitate, având o structură solidă și rezistentă. Mânerele metalice sunt durabile și concepute pentru utilizare îndelungată, păstrându-și aspectul în timp.
Disponibilă exclusiv în culoarea alb alpin, această comodă contribuie la crearea unei atmosfere luminoase și aerisite, fiind ideală pentru dormitor, hol sau alte spații din locuință.
| Categorie | Comoda |
|---|---|
| Material | PAL |
| Culoare | alb alpin |
| Latime | 40 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Înălțime | 81 cm |
| Numar de sertare | 4 |
| Numar compartimente | 4 |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet