Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







5.272,08 lei Prețul inițial a fost: 5.272,08 lei.1.826,28 leiPrețul curent este: 1.826,28 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 19134155
Adaugă o notă de rafinament dormitorului tău cu acest pat spațios de 160×200 cm, perfect pentru un somn odihnitor și confort maxim. Tapițeria fină, cu un design texturat, se potrivește perfect cu stilurile moderne și naturale, oferind o eleganță discretă. Picioarele din lemn masiv conferă stabilitate și o estetică scandinavă, în timp ce dimensiunea generoasă asigură un spațiu de relaxare ideal pentru tine și partenerul tău. Creează-ți un refugiu al confortului și al designului sofisticat cu acest pat excepțional!
Somiera și salteaua se pot achiziționa separat.
| Codul produsului | 19134155 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | Velur raiat catifelat |
| Culoare | crem |
| Latime | 180 cm |
| Adâncime | 218 cm |
| Înălțime | 105 cm |
| Latimea zonei de culcare | 160 cm |
| Adancimea zonei de culcare | 200 cm |
| Garda la sol | 18 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet