Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



751,42 lei Prețul inițial a fost: 751,42 lei.266,14 leiPrețul curent este: 266,14 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 81063039
Această piesă de mobilier elegantă, parte a unui set de living modern, se remarcă prin finisajul său lucios de un negru intens, completat de inserțiile din sticlă și iluminarea LED sofisticată. Designul compact și funcțional o face perfectă pentru a expune accesorii sau obiecte decorative, oferind totodată un spațiu de depozitare bine organizat. Ideală pentru interioarele contemporane, această piesă adaugă un aer rafinat și un punct de atracție vizuală în orice living.
| Codul produsului | 81063039 |
|---|---|
| Categorie | Vitrina |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Negru |
| Latime | 45 cm |
| Adâncime | 38 cm |
| Înălțime | 31 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de rafturi | 1 |
| Numar de usi | 1 |
| Latime interior compartiment | 41 cm |
| Adancime compartiment | 32 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet