Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



1.557,60 lei Prețul inițial a fost: 1.557,60 lei.633,23 leiPrețul curent este: 633,23 lei.
Articolul nr. 91819769
Această vitrină compactă și modernă este soluția perfectă pentru a adăuga un strop de eleganță și funcționalitate oricărei încăperi. Cu un finisaj lucios și linii curate, vitrina este ideală pentru expunerea obiectelor decorative într-un mod minimalist și sofisticat. Spațiul cu iluminare interioară evidențiază piesele tale preferate, în timp ce designul versatil se potrivește perfect atât într-un living contemporan, cât și într-un hol stilat. Această piesă de mobilier nu doar că îmbunătățește estetica spațiului, dar oferă și o soluție practică de depozitare.
LED-urile nu sunt incluse!
| Codul produsului | 91819769 |
|---|---|
| Categorie | Vitrina |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Latime | 66 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime | 112 cm |
| Numar compartimente | 3 |
| Numar de rafturi | 2 |
| Numar de usi | 1 |
| Picioare | 4 |
| Latime interior compartiment | 62 cm |
| Adancime compartiment | 30 cm |
| Inaltime compartiment | 23 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet