Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








3.962,33 lei Prețul inițial a fost: 3.962,33 lei.1.826,28 leiPrețul curent este: 1.826,28 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 53837857
Acest set de mobilier pentru hol este o modalitate excelentă de a adăuga stil și funcționalitate casei dvs. Este fabricat din materiale de înaltă calitate și are un design modern care se va potrivi cu siguranță în orice decor. Acest set de hol este o alegere excelentă pentru cei care doresc să transforme intrarea în locuința lor într-un spațiu primitor și funcțional.
| Codul produsului | 53837857 |
|---|---|
| Categorie | Set hol |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb-stejar |
| Latime | 170 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 200 cm |
| Latime dulapior | 50 cm |
| Adancime dulapior | 40 cm |
| Inaltime dulapior | 200 cm |
| Latime bancuta | 100 cm |
| Adancime bancuta | 40 cm |
| Inaltime bancuta | 50 cm |
| Latime cuier | 100 cm |
| Adancime cuier | 25 cm |
| Inaltime cuier | 135 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet