Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








12.619,21 lei Prețul inițial a fost: 12.619,21 lei.4.304,15 leiPrețul curent este: 4.304,15 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 31671563
Acest set de fotoliu și otoman emană eleganță și confort, fiind ideal pentru un colț de relaxare sofisticat. Tapițat într-un material catifelat de culoare crem, cu o textură plăcută la atingere, fotoliul oferă un spațiu generos și confortabil, perfect pentru momentele de destindere. Forma sa rotundă și pernele moi te îmbrățișează într-un confort absolut, în timp ce otomanul asortat completează perfect setul, oferind suport suplimentar pentru picioare sau un loc adițional pentru așezare. Acest set transformă orice încăpere într-un refugiu modern și elegant.
| Greutate | 160 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 31671563 |
| Culoare | crem |
| Material | Velur catifelat |
| Lăţime | 120 cm |
| Înălţime | 86 cm |
| Adâncime | 173 cm |
| Latimea șezutului | 47 cm |
| Inaltimea șezutului | 45 cm |
| Adâncimea șezutului | 53 cm |
| Capacitate maximă de încărcare | 150 kg |
| Varianta cotieră | căptușită |
| Versiune cu spătar | căptușită |
| Versiunea șezutului | Perna detasabila |
| Zonă de relaxare | 82 cm |
| Latime cotiere | 14 cm |
| Categorie | Fotoliu + otoman |
| Conditii de livrare | Parțial asamblat |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Număr colete | 3 |
| Origine | Europa |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Înălțimea spătarului | 86 cm |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet