Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







8.502,57 lei Prețul inițial a fost: 8.502,57 lei.3.202,88 leiPrețul curent este: 3.202,88 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 23202238
Acest set de fotoliu și otoman este esența confortului modern, combinând un design robust cu o estetică elegantă. Tapițat într-un material textil gri cu o textură plăcută, fotoliul oferă un spațiu generos și primitor pentru relaxare. Pernele moi și adânci asigură un suport perfect, transformând fiecare moment petrecut în acest fotoliu într-o experiență de relaxare totală. Otomanul asortat completează perfect setul, putând fi folosit ca suport pentru picioare sau ca spațiu suplimentar pentru așezare. Acest set este ideal pentru a crea un colț de liniște și confort în orice locuință modernă.
| Greutate | 140 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 23202238 |
| Culoare | Gri antracit |
| Material | Velur catifelat |
| Lăţime | 110 cm |
| Adâncime | 91 cm |
| Înălţime | 83 cm |
| Înălțimea șezutului | 43 cm |
| Latimea șezutului | 70 cm |
| Inaltimea spatarului | 60 cm |
| Inaltimea cotierelor | 60 cm |
| Capacitate maximă de încărcare | 130 kg |
| Setul include | 1x fotoliu, 1x scaun |
| Adâncime otoman | 70 cm |
| Latime otoman | 70 cm |
| înălțimea picioarelor | 3 cm |
| Categorie | Fotoliu + otoman |
| Conditii de livrare | Asamblat |
| Garanție | 12 luni |
| Origine | Europa |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Latime cotiere | 20 cm |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet