Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
De la: 9.828,00 lei
Patul se poate realiza la comanda pe orice stofa si orice nuanta dorita cu un timp de asteptare de aproximativ 4-5 saptamani.
Patul Wrinkle redefinește eleganța modernă prin linii fluide, texturi luxoase și un design spectaculos inspirat din estetica high-fashion. Tapițeria catifelată, realizată cu pliuri fine tip „wrinkle”, creează un efect vizual rafinat, aducând un plus de profunzime și sofisticare dormitorului tău.
Structura solidă și baza tapițată integral oferă stabilitate și confort, în timp ce salteaua premium echipată cu un sistem de arcuri Pocket Spring cu strat dublu și o căptușeală extra groasă, oferă o armonie perfectă și un confort superior corpului, aducând o experiență de somn liniștită și neîntreruptă și suport separat fiecărei zone. Este o alegere ideală pentru cei care caută un confort ridicat. Tăblia înaltă, cu falduri elegante, devine elementul central al camerei, adăugând un aer de exclusivism și modernitate.
Patul Wrinkle este ideal pentru cei care își doresc un dormitor luxos, contemporan, cu detalii impecabile și finisaje premium.
| Tip produs | Pat dormitor |
|---|---|
| Material tapițerie | Catifea premium |
| Disponibil în două dimensiuni | 160×200 cm 180×200 cm |
| Înălțime cadru pat | 45 cm |
| Înălțime cu tăblie | 135 cm |
| Dimensiuni noptieră | 47,5/49/47 cm (L/A/Î) |
| Design | Design inspirat din estetica high-fashion |
| Structură | Cadru solid metalic + elemente din lemn de esență tare |
| Cadru | Tapițat integral, cu design plisat pe laterale |
| Tăblie | Tăblie înaltă și impunătoare Design pliat vertical, cu textură luxoasă și linii curate |
| Picioare | Picioare metalice elegante |
| Întreținere | Aspirare periodică a materialul/Curățare ușoară cu soluții potrivite pentru tapițerie |
| Montaj | Rapid și ușor, conține instrucțiuni de asamblare |
| Pachetul conține | Cadru pat tapițat Tăblie decorativă Saltea Instrucțiuni montaj Accesorii montaj |
| Noptiere | Nu sunt incluse, se pot achiziționa separat |
| Garanție | 60 luni |
| Noptiere incluse | Cu noptiere, Fara noptiere |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet