Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








6.932,40 lei Prețul inițial a fost: 6.932,40 lei.3.294,65 leiPrețul curent este: 3.294,65 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 52274714
Experimentează confortul suprem și eleganța sofisticată cu acest pat tapițat, perfect pentru un dormitor modern și rafinat. Cu o tăblie capitonată cu design matlasat, acest pat adaugă un plus de stil și lux în orice încăpere. Tapițeria de înaltă calitate, în nuanțe elegante, creează o atmosferă relaxantă, în timp ce picioarele metalice robuste oferă stabilitate și un aspect contemporan. Ideal pentru un somn odihnitor și un decor sofisticat, acest pat este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și estetica modernă. Redefinește-ți dormitorul cu un design impresionant!
Saltelele se pot achiziționa separat.
| Codul produsului | 52274714 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri închis |
| Latime | 190 cm |
| Adâncime | 215 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Latimea zonei de culcare | 180 cm |
| Adancimea zonei de culcare | 200 cm |
| Garda la sol | 17 cm |
| Inaltimea picioarelor | 17 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet