Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături









11.376,08 lei Prețul inițial a fost: 11.376,08 lei.4.579,47 leiPrețul curent este: 4.579,47 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 50749146
Transformă dormitorul tău într-un sanctuar al eleganței și confortului cu acest pat de 180×200 cm. Designul său modern și sofisticat, evidențiat de tapițeria cu textură în relief, creează un efect vizual rafinat și unic. Tăblia generoasă oferă suport excelent, iar picioarele metalice subtile adaugă un accent contemporan și stabilitate. Cu spațiul său generos și estetica desăvârșită, acest pat devine piesa centrală a unui decor deosebit, asigurând în același timp nopți odihnitoare și relaxare supremă. O investiție în stil și confort pentru casa ta!
| Codul produsului | 50749146 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | Velur raiat catifelat |
| Culoare | crem |
| Latime | 207 cm |
| Adâncime | 221 cm |
| Înălțime | 107 cm |
| Latimea zonei de culcare | 180 cm |
| Adancimea zonei de culcare | 200 cm |
| Garda la sol | 18 cm |
| Inaltimea picioarelor | 18 cm |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet