Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




2.190,11 lei Prețul inițial a fost: 2.190,11 lei.499,65 leiPrețul curent este: 499,65 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 24090337
Optimizează-ți spațiul și adaugă un aer modern holului tău cu acest pantofar elegant, inspirat de designul vestiarelor industriale! Realizat din metal rezistent și finisat într-un alb imaculat, acest pantofar dispune de trei compartimente spațioase, oferind soluția perfectă pentru organizarea eficientă a încălțămintei tale. Liniile curate și detaliile subtile îi conferă un aspect contemporan, ideal pentru interioare minimaliste sau moderne. Practic, durabil și ușor de integrat în orice decor – acesta este pantofarul care îmbină funcționalitatea cu stilul desăvârșit!
| Codul produsului | 24090337 |
|---|---|
| Categorie | Pantofar |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Latime | 75 cm |
| Adâncime | 15 cm |
| Înălțime | 114 cm |
| Numar compartimente | 4 |
| Numar de usi | 3 |
| Inaltimea picioarelor | 10 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet