Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături






2.193,27 lei Prețul inițial a fost: 2.193,27 lei.1.238,94 leiPrețul curent este: 1.238,94 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 41775702
Acest otoman modern, de culoare neagră, impresionează prin designul său minimalist și elegant. Realizat dintr-un material cu textură fină, cu linii subtile orizontale, oferă un aspect sofisticat și contemporan, potrivindu-se perfect într-un decor modern sau industrial. Forma sa compactă și geometrică, cu un profil ușor rotunjit, adaugă un plus de versatilitate, putând fi utilizat ca suport pentru picioare, loc suplimentar de așezare sau chiar ca măsuță de cafea în combinație cu o tavă. Culoarea neagră îi conferă un aer sobru și rafinat, fiind o piesă de accent ce se poate integra cu ușurință într-o varietate de scheme cromatice.
| Greutate | 70 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 41775702 |
| Categorie | Otoman |
| Material | Velur catifelat |
| Culoare | Negru |
| Latime | 97 cm |
| Înălțime | 43 cm |
| Adâncime | 97 cm |
| Inaltimea picioarelor | 2 cm |
| Picioare | 4 |
| Capacitate maxima | 120 kg |
| Garda la sol | 2 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Parțial asamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet