Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







5.703,07 lei Prețul inițial a fost: 5.703,07 lei.1.642,74 leiPrețul curent este: 1.642,74 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 384444
Această măsuță de cafea unică, realizată din lemn reciclat, adaugă un aer rustic-industrial oricărui living. Cu un design eco-friendly și mesaje gravate inspirate de sustenabilitate, măsuța emană un stil autentic și modern. Finisajul natural păstrează textura originală a lemnului, oferind un aspect cald și autentic. Dotată cu spații de depozitare generoase și roți discrete pentru mobilitate ușoară, este atât practică, cât și estetică. Ideală pentru interioare moderne, boeme sau industriale, această măsuță transformă orice spațiu într-un loc primitor și plin de caracter. Alege-o pentru un stil unic și o declarație de responsabilitate ecologică!
| Codul produsului | 384444 |
|---|---|
| Categorie | Masuta de cafea |
| Material | lemn masiv de mango |
| Culoare | maro |
| Latime | 110 cm |
| Adâncime | 72 cm |
| Înălțime | 47 cm |
| Numar compartimente | 2 |
| Adancime compartiment | 56 cm |
| Inaltime compartiment | 24 cm |
| Latime interior compartiment | 52cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet