Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături





1.970,56 lei Prețul inițial a fost: 1.970,56 lei.725,01 leiPrețul curent este: 725,01 lei.
Articolul nr. 29850239
Această măsuță de cafea combină perfect funcționalitatea și designul modern, fiind ideală pentru un living elegant și bine organizat. Fabricată din lemn cu un finisaj natural cald, este completată de un sertar alb care adaugă un contrast rafinat și un spațiu de depozitare discret. Rafturile deschise sunt perfecte pentru cărți, reviste sau obiecte decorative, oferind un echilibru între stil și utilitate. Picioarele ușor înclinate inspiră un aer scandinav, transformând această piesă într-un element central al oricărui decor contemporan.
| Codul produsului | 29850239 |
|---|---|
| Categorie | Masuta de cafea |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb-stejar |
| Latime | 107 cm |
| Adâncime | 67 cm |
| Înălțime | 46 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de sertare | 1 |
| Adancime compartiment | 63 cm |
| Inaltime compartiment | 23 cm |
| Latime interior compartiment | 51 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet