Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




1.584,00 lei Prețul inițial a fost: 1.584,00 lei.541,46 leiPrețul curent este: 541,46 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 64111617
Această masă modernă, cu un finisaj elegant de beton, aduce un stil industrial sofisticat în orice bucătărie sau spațiu de dining. Designul său minimalist și liniile drepte fac din această piesă de mobilier o alegere versatilă, ideală pentru interioare contemporane. Robustă și durabilă, masa oferă un spațiu generos pentru mesele zilnice sau pentru întâlnirile cu prietenii, combinând funcționalitatea cu un aspect modern și atrăgător. Perfectă pentru cei care apreciază un design urban și o estetică rafinată.
| Codul produsului | 64111617 |
|---|---|
| Categorie | Masa |
| Material | PAL |
| Culoare | Gri murdar |
| Latime | 120 cm |
| Adâncime | 80 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Grosimea blatului mesei | 1,6 cm |
| Capacitate maxima | 50 kg |
| Picioare | 4 |
| Formă | Dreptunghi |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet