Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



2.262,70 lei Prețul inițial a fost: 2.262,70 lei.1.275,64 leiPrețul curent este: 1.275,64 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 55822032
Această masă modernă combină perfect stilul minimalist cu funcționalitatea. Blatul său din lemn natural adaugă un accent cald și elegant, în timp ce picioarele robuste, de culoare albă, oferă un contrast contemporan și asigură stabilitate. Designul său simplu, dar rafinat, se potrivește de minune în orice sufragerie modernă sau spațiu de luat masa, fiind ideală atât pentru momentele zilnice, cât și pentru ocaziile speciale. Spațiul generos oferit de acest model poate acomoda confortabil între 4 și 6 persoane, transformând fiecare masă într-o experiență plăcută și relaxantă.
| Greutate | 68 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 55822032 |
| Categorie | Masa |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb-maro |
| Latime | 180 cm |
| Adâncime | 100 cm |
| Înălțime | 79 cm |
| Picioare | 4 |
| Formă | Dreptunghi |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet