Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături











7.679,13 lei Prețul inițial a fost: 7.679,13 lei.3.202,88 leiPrețul curent este: 3.202,88 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 28900259
Acest fotoliu rotund, cu un design modern și minimalist, adaugă un aer proaspăt și elegant oricărui spațiu. Tapițeria fină într-o nuanță pastelată de verde mentă creează un efect calmant și sofisticat, perfect pentru un decor contemporan. Forma rotundă și generoasă oferă un confort desăvârșit, iar pernele moi adaugă un plus de relaxare. Brațele largi și spătarul curbat învăluie corpul, transformând fiecare moment de relaxare într-o experiență de lux. Ideal pentru living sau dormitor, acest fotoliu îmbină funcționalitatea cu un stil modern și rafinat. Alege-l pentru un decor chic și confort absolut!
| Codul produsului | 28900259 |
|---|---|
| Categorie | Fotoliu |
| Culoare | Turcoaz |
| Latime | 153 cm |
| Adâncime | 145 cm |
| Înălțime | 98 cm |
| Adancimea sezutului | 70 cm |
| Inaltimea sezutului | 46cm |
| Inaltime spatar | 76 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 150 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet