Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături









9.600,28 lei Prețul inițial a fost: 9.600,28 lei.3.386,42 leiPrețul curent este: 3.386,42 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 94451302
Acest fotoliu rotund și spațios adaugă un aer elegant și primitor oricărui interior. Tapițeria din catifea moale, în nuanțe delicate de gri, oferă un confort luxos, iar textura în dungi verticale creează un efect vizual rafinat. Designul său generos, cu spătar curbat și perne moi, învăluie perfect corpul, asigurând o relaxare supremă. Forma rotundă și aspectul modern îl fac ideal pentru living sau dormitor, adăugând un stil sofisticat și contemporan. Alege acest fotoliu pentru un colț de relaxare chic și confortabil!
| Codul produsului | 94451302 |
|---|---|
| Categorie | Fotoliu |
| Material | Velur raiat catifelat |
| Culoare | Gri mătase |
| Latime | 120 cm |
| Adâncime | 120 cm |
| Înălțime | 86 cm |
| Adancimea sezutului | 78 cm |
| Inaltimea sezutului | 45 cm |
| Inaltime spatar | 86 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 150 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet