Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături






6.032,42 lei Prețul inițial a fost: 6.032,42 lei.3.047,77 leiPrețul curent este: 3.047,77 lei.
2 în stoc
Articolul nr. 56188260
Acest fotoliu modern și confortabil adaugă un aer elegant și primitor oricărui spațiu. Tapițeria din catifea în nuanțe deschise, cu detalii texturate în dungi verticale, oferă un efect vizual rafinat și un confort deosebit. Designul generos, cu brațe late și perne moi, creează un colț perfect pentru relaxare. Stilul minimalist și liniile curate se potrivesc perfect în living, dormitor sau birou, aducând o notă de eleganță contemporană. Alege acest fotoliu pentru un decor modern, confort suprem și un stil sofisticat!
| Codul produsului | 56188260 |
|---|---|
| Categorie | Fotoliu |
| Material | Velur catifelat |
| Culoare | crem |
| Latime | 120 cm |
| Adâncime | 86 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Inaltimea sezutului | 42 cm |
| Inaltime spatar | 68 cm |
| Capacitate maximă de încărcare | 120 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
2 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet