Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







7.679,11 lei Prețul inițial a fost: 7.679,11 lei.3.202,88 leiPrețul curent este: 3.202,88 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 12395164
Acest fotoliu rotund, tapițat într-un material catifelat de culoare gri deschis, adaugă o notă de rafinament și confort oricărui interior modern. Designul său elegant, cu perne moi și o formă generoasă, oferă un loc perfect pentru relaxare. Ideal pentru a crea un colț de liniște în living sau dormitor, acest fotoliu combină funcționalitatea cu un stil sofisticat, devenind rapid piesa centrală a oricărui spațiu.
Fabricat in Europa.
| Greutate | 99 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 12395164 |
| Categorie | Fotoliu |
| Culoare | Gri |
| Material | Velur catifelat |
| Lăţime | 95 cm |
| Înălţime | 77 cm |
| Adâncime | 95 cm |
| Capacitate maximă de încărcare | 120 kg |
| Zonă de relaxare | 60 cm |
| Înălțimea spătarului | 77 cm |
| Înălțimea șezutului | 45 cm |
| Adâncimea șezutului | 56 cm |
| Latime cotiere | 14 cm |
| Numărul de perne de scaun | 1 |
| Numar de perne decorative | 1 |
| Varianta cotieră | căptușită |
| Versiune spătar | căptușită |
| Conditii de livrare | Parțial asamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Garanție | 12 luni |
| Număr colete | 1 |
| Origine | Europa |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet