Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




1.372,25 lei Prețul inițial a fost: 1.372,25 lei.397,68 leiPrețul curent este: 397,68 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 53193725
Dimensiuni totale (L/D/H): 80/15/70 cm
Suprafata usor de intretinut
usa oglinzii
2 rafturi reglabile
Se prezintă într-un design modern, atemporal, care poate fi combinat cu orice interior. De asemenea, poate impresiona prin avantajele sale practice. Este fabricat la calitate certificată FSC® cu suprafețe ușor de întreținut. Dulapul de baie are 2 uși de oglindă astfel încât să poată fi folosite diferite condiții de iluminare pentru produse cosmetice. De asemenea, oferă mult spațiu de depozitare pentru produse de îngrijire personală și multe altele. Datorită rafturilor reglabile, compartimentele pot fi adaptate nevoilor individuale.
| Greutate | 55 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 53193725 |
| Categorie | Dulapior baie |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb-antracit |
| Greutate | 20 kg |
| Latime | 80 cm |
| Adâncime | 15 cm |
| Înălțime | 70 cm |
| Înălțimea compartimentului interior | 65 cm |
| Adancime rafturi | 11 cm |
| Largimea rafturilor | 76,8 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Lățimea suprafeței oglinzii mari | 49,5 cm |
| Lățimea suprafeței oglinzii mici | 29,5 cm |
| Numar de rafturi | 2 |
| Numar compartimente | 3 |
| Numar de usi | 2 |
| Numar de oglinzi | 2 |
| Capacitate maximă de încărcare | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet