Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




3.781,92 lei Prețul inițial a fost: 3.781,92 lei.1.734,51 leiPrețul curent este: 1.734,51 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 849140
Acest dulap elegant și funcțional este o alegere perfectă pentru orice dormitor modern sau clasic. Cu un design minimalist, dar rafinat, dulapul se remarcă prin finisajul său alb mat care adaugă lumină și spațialitate încăperii. Cele două uși în stil tradițional oferă un spațiu generos de depozitare pentru hainele tale, în timp ce cele două sertare practice de la bază sunt ideale pentru obiecte mai mici sau accesorii. Mânerele rotunde, metalice, adaugă un accent subtil de eleganță, în timp ce construcția solidă asigură durabilitate. Potrivit atât pentru spații mici, cât și mari, acest dulap îmbină estetica modernă cu funcționalitatea de zi cu zi. Transformă-ți casa cu un mobilier care inspiră ordine și stil!
| Greutate | 115 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 849140 |
| Categorie | Dulap |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Alb murdar |
| Latime | 104 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 206 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de rafturi | 2 |
| Numar de sertare | 2 |
| Numar de usi | 2 |
| Adancime compartiment | 35 cm |
| Latime interior compartiment | 80 cm |
| Greutate de sustinere maxima a rafturilor | 5 kg |
| Adancime interior sertar | 28 cm |
| Inaltime interior sertar | 12 cm |
| Latime interior sertar | 33 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet