Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături


949,30 lei Prețul inițial a fost: 949,30 lei.336,50 leiPrețul curent este: 336,50 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 574452
Adaugă un plus de funcționalitate și rafinament spațiului tău cu acest dulăpior de perete în culoare crem, realizat din lemn masiv de calitate superioară. Cu o lățime de 50 cm, adâncime de 29 cm și înălțime de 55 cm, este ideal pentru băi, bucătării sau holuri, oferind un spațiu eficient de depozitare fără a ocupa loc pe podea. Designul său elegant este completat de mânerele din alamă antică, care adaugă o notă vintage și rafinată. Interiorul este compartimentat practic, cu rafturi solide de 1,5 cm grosime, perfecte pentru a organiza produsele de îngrijire, accesoriile sau obiectele decorative. Cu un finisaj plăcut, în nuanță caldă de crem și detalii atent lucrate, acest dulăpior aduce un aer clasic și luminos în orice încăpere.
| Codul produsului | 574452 |
|---|---|
| Categorie | Dulăpior de perete |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | crem |
| Culoare manere | alamă antică |
| Latime | 50 cm |
| Adâncime | 29 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Grosime rafturi | 1,5 cm |
| Lățimea compartimentelor | 47,7 cm |
| Adâncimea compartimentelor | 25 cm |
| Înălțimea compartimentelor | 51 cm |
| Numar de rafturi | 1 |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar de usi | 1 |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet