Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




971,30 lei Prețul inițial a fost: 971,30 lei.295,71 leiPrețul curent este: 295,71 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 65758454
Acest dulap de baie este o modalitate excelentă de a adăuga stil și funcționalitate casei dvs. Este fabricat din materiale de înaltă calitate și are un design modern care se va potrivi cu siguranță în orice decor. Acest dulap de baie este o alegere excelentă pentru cei care doresc să transforme intrarea în locuința lor într-un spațiu primitor și funcțional.
| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 65758454 |
| Categorie | Dulapior baie |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Latime | 45 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Numar compartimente | 3 |
| Numar de rafturi | 2 |
| Numar de usi | 1 |
| Adancime compartiment | 26cm |
| Inaltime compartiment | 25 cm |
| Latime interior compartiment | 41 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet