Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




2.180,39 lei Prețul inițial a fost: 2.180,39 lei.1.000,33 leiPrețul curent este: 1.000,33 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 45244920
Acest dulap este soluția ideală pentru un cămin armonios și bine organizat, un partener de încredere care îmbină cu măiestrie funcționalitatea inteligentă cu un design elegant și versatil. Cu liniile sale curate și o nuanță luminoasă ce aduce prospețime, se integrează firesc în orice spațiu, fie că e un birou modern, un dormitor rafinat, un hol primitor sau o zonă de depozitare, fiind completat subtil de mânerele minimaliste. Gândit să îți simplifice viața, dulapul dispune de zone înalte cu uși pentru obiecte voluminoase, ferite de praf și la îndemână, și de două sertare centrale, perfecte pentru a organiza eficient lucrurile mărunte ce altfel s-ar rătăci, maximizând astfel fiecare centimetru de spațiu. Construit din materiale de înaltă calitate, este robust și durabil, cu finisaje impecabile, ușor de curățat și conceput să reziste timpului, transformând ordinea într-o experiență naturală și plăcută.
| Codul produsului | 45244920 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Latime | 91 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime | 188 cm |
| Numar compartimente | 5 |
| Numar de rafturi | 3 |
| Numar de sertare | 2 |
| Numar de usi | 3 |
| Adancime rafturi | 48 cm |
| Largimea rafturilor | 43 cm |
| Număr de șine de haine | 1 |
| Lungimea șinelor de haine | 42,15 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 10 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 8 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet