Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




13.628,99 lei Prețul inițial a fost: 13.628,99 lei.5.505,36 leiPrețul curent este: 5.505,36 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 46032862
Creează un dormitor modern, aerisit și perfect organizat cu acest dulap elegant de 360 cm, ideal pentru familii sau pentru cei care iubesc ordinea și spațiile bine structurate. Realizat din material lemnos de înaltă calitate, dulapul impresionează prin finisajul său rafinat în nuanță de alb alpin și mânerele negre mate, care oferă un contrast modern și sofisticat.
Organizatorul cu sertare nu este inclus!
| Codul produsului | 46032862 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Material lemnos |
| Culoare | alb alpin |
| Culoare manere | Negre |
| Latime | 360 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Lungimea șinelor de haine | 87,3 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Numar de rafturi | 8 |
| Număr de șine de haine | 4 |
| Numar de usi | 8 |
| Numar manere | 8 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet