Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








7.484,77 lei Prețul inițial a fost: 7.484,77 lei.4.212,38 leiPrețul curent este: 4.212,38 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 17752025
Acest dulap elegant și modern redefinește rafinamentul printr-un design minimalist și o funcționalitate desăvârșită. Combinând armonios finisajul mat într-o nuanță caldă de bej cu marginile din lemn natural texturat, adaugă un aer de sofisticare naturală și luminozitate oricărui dormitor contemporan. Liniile curate și mânerele verticale integrate discret oferă un aspect uniform și elegant, potrivindu-se perfect în interioarele moderne și minimaliste.
| Codul produsului | 17752025 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Crem-stejar |
| Latime | 315 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Numar compartimente | 4 |
| Numar de rafturi | 6 |
| Numar de usi | 7 |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Numarul de bare pentru haine | 4 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei pentru haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Lungimea șinei pentru haine | 87,3 cm |
| Origine | Europa |
| Garanție | 12 luni |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet