Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Articolul nr. 96934005 si 96236757
Adaugă un plus de rafinament și funcționalitate dormitorului tău cu acest dulap spațios de 315 cm, perfect pentru o organizare impecabilă și un decor modern. Finisajul elegant în nuanță de cașmir creează o atmosferă caldă și sofisticată, iar mânerele argintii oferă un detaliu subtil, dar de efect, care completează designul minimalist.
| Codul produsului | 96934005 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Material lemnos |
| Culoare | casmir |
| Culoare manere | Argintii |
| Latime | 315 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Largimea rafturilor 2 | 43 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Lungimea șinelor mari de haine | 87,3 cm |
| Lungimea șinelor mici pentru haine | 42,6 cm |
| Numar de rafturi | 10 |
| Număr de șine de haine | 4 |
| Numar de usi | 7 |
| Numar de manere | 4 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet